مراسم قرعه کشی لیگ برتر والیبال ایران امروز (دوشنبه) برگزار شد که با انتقاد برخی مربیان شناخته شده به نام لیگ همراه شد.

به گزارش ایسنا ، امروز (دوشنبه) ، 11 اوت 2016 ، مراسم قرعه کشی لیگ برتر والیبال در ایران برگزار شد که طی آن کریدورها به دلیل انتقاد مربیان تیم در مورد عملکرد فدراسیون ایجاد شد.

سرمربی پیکان ، محمد ترکاشوند ، از عملکرد فدراسیون در این مراسم انتقاد کرد و توضیح داد: "من واقعاً فکر نمی کنم امروز زمان مناسبی برای ترک تیم ها باشد. اگر پیکان مجبور به کنار رفتن می شد ، بهتر است اگر ما را مطلع کنید. از پیش. " من امروز اینجا نبودم تقریباً دو ماه است که ما با جوانانی که این روزها مشکلات مالی زیادی دارند ، قرارداد بستیم و فکر نمی کنم اکنون زمان خوبی برای از بین بردن تیم باشد.

وی افزود: ما سال گذشته 30 درصد قراردادهای خود را بخاطر تاج بخشیدیم ، آیا فدراسیون هم همین اقدام را انجام داد؟ فکر نمی کنم در این مرحله صحیح باشد که تیم را ترک کنیم. من 5 سال است که طلبکار تیم شهرداری ورامین هستم و چیزی نمی گویم زیرا قلب من برای والیبال می سوزد و دوست دارم این رشته هر ساله بهتر شود و بهتر از گذشته شود.

فدراسیون والیبال اعلام کرده بود که تیم ها تا روز قرعه کشی حساب های خود را تسویه می کنند ، در غیر این صورت آنها لیگ را ترک می کنند. مرادی ، مشاور ارشد فدراسیون در پاسخ به اظهارات ترکاشوند گفت: "متأسفانه مدیر اجرایی تیم پیکان ، آقای گرشاسبی ، چندین بار وعده داده و آن را عملی نکرده است ، بنابراین فدراسیون در این زمینه مقصر نیست." به شخصه ، من دوست ندارم این بحث تشدید شود ، اما مقصر دانستن فدراسیون درست نیست.

در آغاز این مراسم ، مصطفی کارهان سرمربی سایپا با انتقاد از فدراسیون لیگ ، که بهروز آتای ، سرمربی هراز آمل ، پاسخ داد: از اینکه شما آنها را پرورش دادید سپاسگزارم. آقای مرادی ، شما فقط گفتید که باشگاه ها به عنوان یک مجری باید به فدراسیون کمک کنند اما آیا از باشگاه ها می خواهید نظر دهند؟ شما حتی از یک باشگاه سؤال نکرده اید که چگونه مسابقات را برگزار کند ، بنابراین باشگاه ها چگونه دست فدراسیون هستند؟

این کارشناس والیبال ایران با انتقاد از عدم پرداخت هزینه های پخش برای باشگاه ها ، توضیح داد: "موضوع مهم دیگر مسئله حقوق پخش است که باید بدانیم وظیفه وی چیست؟" باشگاهی مانند شهرداری ارومیه برای پخش باید 20 میلیون تومان پرداخت کند. مسابقه زنده این تیم اما فدراسیون 60٪ هزینه پخش را دریافت می کند! هیچ منطقی پشت این نیست. اگر فدراسیون پخش را به عهده بگیرد ، شما حق پخش خواهید داشت ، اما این اتفاق نخواهد افتاد.

سرمربی هراز آمل نیز در این حاشیه از باشگاه ها انتقاد کرد و گفت: برای انجام این کار از چه پارامترهایی استفاده کردید؟ هدف از این آب بندی چیست؟ چرا نباید قرعه کشی کنیم؟ سؤال دیگری که بسیار مهم است مغرب اذان در زمستان ساعت 16:30 است ، پس چگونه می خواهید مسابقات را قبل از اذان به پایان برسانید؟ این مسائل باید بررسی شود. اعلام شد که سه ساعت قبل از مسابقه باید لیست بازیکنان را تهیه کنیم که این برای من یک سوال است. کجای دنیا این اتفاق می افتد؟

RCB ، CSK می تواند برای گلن ماکسول پیشنهاد بدهد. همه نگاه ها به ارجون تندولکار ، محمد آذرالدین است

آموزش ساخت نمونه کار

آموزش جاوا اسکریپت مقدماتی تا پیشرفته

، ,فدراسیون ,تیم ,ها ,انتقاد ,لیگ ,قرعه کشی ,باشگاه ها ,در این ,نمی کنم ,فکر نمی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ کارشناسی مشاوره و سرگروه آموزشی مشاوران (م.آ.پ) ناحیه سه کرمانشاه آموزشی جرعه جرعه جآن شرکت مبین آسانبر ویرا بررسی سخت افزار و تجهیزات دیتاسنتر کافه دانلود فروش فایل مرجع رسمی مقالات گوشی همراه معماری کلینیک تخصصی اسپهبد خودرو