نشمین شفیعیان اظهار داشت: فکر می کنم اگر لیگ با تأخیر یک یا دو ماه برگزار شود بهتر است زیرا اکتبر اوج بیماری همه گیر آنفولانزا است و کرونا امسال به آن اضافه می شود.

در مصاحبه با ایسنا ، سرمربی تیم هندبال مشهد استازاز درباره شروع اردوهای تیمش گفت: "ما بازیکنان تیم را به دست گرفتیم و تیم بسته است." این مسابقات از 4 اکتبر آغاز می شود. ما هنوز اردوهای تیمی را شروع نکرده ایم و در مورد شروع تمرینات بعد از تساوی تصمیم خواهیم گرفت.

شفیعیان اضافه کرد: قرار است جلسه‌ای از 26 شهریور با حضور نمایندگان باشگاه در فدراسیون برگزار شود. در این جلسه باید درباره شروع لیگ و تعداد تیم ها و نحوه برگزاری مسابقات تصمیم گیری شود و قرعه کشی برگزار شود. اگر قرارگاه تاج در ورزش اجازه شروع لیگ را تا آن زمان بدهد ، فدراسیون به تیم ها اطلاع می دهد و سپس تمرینات ما آغاز می شود.

وی ادامه داد: تا آنجا که من می دانم برای لیگ امسال هشت تیم برگزار می شود اما حضور تیم ها در لیگ با انجام قرعه کشی تأیید می شود. همچنین یک جلسه قرعه کشی برای تصمیم گیری در مورد نحوه برگزاری مسابقه برنامه ریزی شده است. اگرچه در پایان فدراسیون تصمیم می گیرد ، اما فکر می کنم بهتر است لیگ را با تاخیر یک یا دو ماه برگزار کنیم ، زیرا اکتبر اوج بیماری بیماری آنفولانزا است و تاج امسال اضافه می شود.

در مورد عدم حضور نمایندگان ایران در جام باشگاه های بانوان آسیا ، مربی هندبال بانوان گفت: "در قزاقستان بود که این مسابقه به دلیل تاج به تعویق افتاد." این بدان معنی است که تمام مسابقات هندبال در سال 2021 به سال 2022 به تعویق می افتد و آسیا تا ماه مارس مسابقات نخواهد داشت. تیم ما مجبور بود در این مسابقات شرکت کند اما از یک طرف میزبان قزاقستان بود و از طرف دیگر به دلیل هزینه و توزیع تاج ، مسئولان تصمیم گرفتند نماینده ای از ایران ارسال نکنند.

شفیعیان گفت: "همانطور که گفتم ، قزاقستان میزبان این مسابقات است." وقتی قزاق ها میزبان هستند ، سه نماینده قدیر وارد رقابت می شوند و عملا فرصتی برای برنده شدن در سکو وجود ندارد. این ممکن است یکی از دلایلی باشد که باشگاه ها آنها را به این مسابقات نمی فرستند. وقتی این مسابقات در ازبکستان برگزار می شود ، قزاقستان فقط دو نماینده دارد و شرایط بهتر است.

در مورد عواقب عدم اعزام به مسابقات بین المللی ، مربی تیم هندبال استاد ساز اظهار داشت: این عدم ارسال باعث عدم ایجاد انگیزه در بین بازیکنان می شود. حضور در این مسابقات علاوه بر افزایش تجربه بازیکنان ملی و باشگاه ، بازیکنانی را تشویق می کند که متأسفانه به دلیل اوضاع کشور و افزایش قیمت دلار ، باشگاه ها تصمیم گرفتند در این رقابت ها نماینده نباشند.

با توجه به حضور تیم ملی هندبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ، سرمربی تیم ملی هندبال بانوان گفت: "این فدراسیون تلاش زیادی می کند تا مجوز شروع اردو را در دسته های مختلف دریافت کند اما هنوز این امکان پذیر نیست." از طرف دیگر ، من نمی دانم که این مسابقات در سال 2021 برگزار می شود. کنفدراسیون آسیا تا ماه مارس یک مسابقه رسمی برگزار نمی کند. حضور نماینده ایران در این رقابت ها نیز به نظر فدراسیون بستگی دارد ، اما تاکنون اردویی برای این منظور تشکیل نشده است.

RCB ، CSK می تواند برای گلن ماکسول پیشنهاد بدهد. همه نگاه ها به ارجون تندولکار ، محمد آذرالدین است

آموزش ساخت نمونه کار

آموزش جاوا اسکریپت مقدماتی تا پیشرفته

، ,مسابقات ,تیم ,ها ,برگزار ,هندبال ,می شود ,این مسابقات ,در این ,در مورد ,بهتر است

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

AliMoosaei پاتوق همه ツ پاتوق دوستانツ پاتوق کده نمونه انشاء با موضوعات مختلف خرید و فروش و سفارش طراحی طلا آنلاین شیعه دوازده امامی فلوکس فایل تولید و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی فروش تجهیزات صنعتی برقی حفاظ لند کانون هواداران دورتموند